Vize 2025

VIZE RATIBOŘSKÝ FOTBAL 2025

Zdá se, že ve fotbalové sezóně 2015/2016 začíná, po více než 10 – letém úsilí systematické výchovy vlastní mládeže, těžit z jejich úspěchů v žákovských a dorosteneckých soutěžích, i „ A“ mužstvo mužů. Pomaličku, s menšími i většími problémy,  se daří budovat z našich mladých odchovanců, kteří se vrátili z hostování v jiných klubech, perspektivní jádro nového prvního týmu. Současný věkový průměr „ A „ mužstva je pouhých 21 let a patří tak k nejnižším věkovým průměrům v soutěži. A to nás postavilo před otázku, co můžeme těmto mladým hráčům nabídnout, aby zůstali věrní našemu fotbalu a neměli důvod odcházet do jiných klubů? Jaký můžeme nabídnout rozvoj fotbalu i pro ratibořské děti a mládež, naše potencionální budoucí fotbalisty, jak kvalitní hřiště, zázemí a vůbec jakou jim můžeme nabídnout perspektivu – vizi? Proto jsme si dovolili zpracovat a představit vám návrh této vize, kam by měl náš fotbal v následujících letech směřovat a jakým vlastně klubem chceme být :

VIZE TJ SOKOL RATIBOŘ

V roce 2025 chceme být ekonomicky zabezpečeným fotbalovým klubem se stálou účastí A – mužstva mužů v krajských soutěžích FAČR, podpořeného stabilním rezervním týmem mužů a s účastí vlastních mužstev ve všech mládežnických kategoriích v oficiálních soutěžích FAČR , se sportovním areálem s kvalitním zázemím pro naše hráče i fanoušky.

A) SPORTOVNÍ CÍLE KLUBU DO ROKU 2025

• Vybojovat účast  „ A „  mužstva mužů v  I. A třídě s ambicí případného  postupu do krajského přeboru
  • Účast rezervního týmu „B „ mužů v Okresním přeboru
    • Účast mládežnických mužstev v krajských soutěžích